Distale femur fractuur

afbeelding van Ellen

Dedii en haar mama in het Gatundu District Hospital in afwachting van het gesprek met de orthopedisch chirurg, Circle4life Kenya

Hoe vertel je een vijfjarig meisje dat ze een zware operatie gaat krijgen maar dat het goed gaat komen? Deze zware taak wacht de mama van Dedii en maatschappelijk werkster Margarete Njeri van Circle4life.
Gisteren zijn er röntgenfoto's gemaakt van de heupjes en bovenbeentjes van Dedii en zijn er gesprekken geweest met de orthochirurg. Dedii blijkt een rechts een distale femurfractuur te hebben die niet goed is genezen waardoor ernstige misvorming is ontstaan. Conclusie: ze moet zo snel mogelijk geopereerd worden! En wel a.s. woensdag 21 maart. Na de operatie zal ze in ieder geval twee weken in het ziekenhuis blijven en zal de chirurg bespreken hoe verder te gaan. De verwachting is dat ze normaal kan lopen als ze therapie krijgt en uitbehandeld is.
We gaan ervoor! Gatundu District Hospital

Tags: